• Brýle a doplňky
 • Kontaktní čočky
 • Naše služby
 • O nás
 • Reference
 • Kontakty
 • Aktuality


 • Prázdninová pracoví doba:

  Pobočka Jungmanova 16, Praha 1 Po-Pá 9-18 h
  Pobočka Bělohorská 243/75 Praha 6 Po-Pá 9-12 h / 12:45-17 h
  Akce pro naše zákazníky až na 70 různých modelů brýlí je připravena sleva 50% v naší optice Jungmanova 16 Praha 1

  slevaa

  Nová kontaktní čočka ACUVUE OASYS 1-Day


  Vážení zákazníci, rádi bychom vás seznámili s novinkou na trhu kontaktních čoček - ACUVUE OASYS 1-Day. Jak název napovídá, jedná se o jednodenní čočku firmy Johnson a Johnson.

  Je vyrobena z inovativního materiálu, který napodobuje vlastnosti slz. Je tedy vhodná i pro uživatele s horší kvalitou slzného filmu.

  Nový je i Desing (tvar) čočky, která má navíc i o něco větší průměr, proto na očích velmi dobře sedí.
  Čočka je pohodlná, příjemně se nosí, nositel snadno zapomene, že ji v oku má - sami jsme vyzkoušeli.

  Za zkušební pár těchto čoček u nás neplatíte, poplatek se vztahuje pouze na aplikaci bez aplikace čočky na vyzkoušení neposkytujeme. Aplikace u zákazníků, kteří u nás nemají kartu stojí 800 Kč, u klientů, kteří kartu mají dle dohody.

  Přejeme hezké jaro s komfortními čočkami
  acuvue

  Vážení zákazníci,

  společnost
  M Optik Studio Vám s potěšením představuje Japonsko-francouzskou značku Kenzo. Zakladatelem této značky se v roce 1970 stal Kenzo Takadava, dnes již proslulý módní návrhář původem z Japonska. Tato značka v sobě kombinuje východní vlivy a francouzskou eleganci. Pro celou kolekci je typický odkaz asijské kultury a odvaha experimentovat. Kenzo stvořil nový koncept bohémské a etnické módy, který založil na kombinacích nejroztodivnějších odstínů a vzorů. Přes své estetické vidění pomáhá překonávat bariéry mezi kulturami a národy. V roce 1993 se stala značka jednou ze společností vlastněných skupinou Louis Vuitton Moët Hennessy, stejně jako TAG Heuer.

  Kenzo  Vážení zákazníci,

  představujeme vám nové brýlové čočky EyeDrive vyvinuté speciálně pro řidiče. Výhodou těchto brýlových čoček je bezpečnější jízda a odpočinek očí při řízení automobilu.
  Kombinace inovativního desingu a nové antireflexní technologie přináší méně oslnění a vidění bez námahy.

  V čem jsou brýlové čočky výjmečné?

  • Díky skladovému sortimentu cenově dostupné řešení pro každého řidiče.

  • Verze PRO s unikátní optimalizací optické mohutnosti pro podporu myoptického vidění.

  • Ve skladovém i výrobním rozsahu dostupné také jako Transitions XTRActive pro komfortní jízdu za všech světelných podmínek.

  DRIVER  Akce k brýlím značky POLICE získáte sluchátka zdarma.  Obraz POLICE

  Nyní nabízíme nové značky brýlí. Přijďte se podívat do kamenného obchodu nebo si brýle můžete najít v sekci katalogy brýlí. A najít si tak brýle, které se Vám budou líbit.

  znacky


  Naše firma získala nový certifikát na internetových stránkách www.idatabaze.cz . Jedná se o internetovou databázi firem, kde naše firma figuruje jako ověřená. Pro přejití na stránku klikněte na červené razítko.


  M OPTIK STUDIO, spol. s r.o. (pobočka Praha 6 Břevnov) - idatabaze.czOční optiky - idatabaze.cz


  Nyní v našich optikách dioptrické brýle Dilem.

  CO TEĎ FRČÍ? JSOU TO DIOPTRICKÉ BRÝLE ZNAČKY DILEM S VYMĚŇOVACÍMI STRANICEMI. KAŽDÝ SI MŮŽE VYBRAT DLE SVÉHO PŘÁNÍ.  

  Dilem I

  Dilem II

  Akce Varilux 1+1

  Nebaví vás neustále hledat brýle na čtení nebo střídat brýle do dálky a na blízko?Řešením jsou multifokální brýlová skla Varilux - jedny brýle na všechny vzdálenosti. Nyní v našich optikách akce Varilux 1+1. Dva páry brýlových skel Varilux za cenu jednoho. Pořiďte si například samozabarvovací brýlová skla Varilux Transitions nebo skla Eyezen přinášející relaxaci a ochranu zraku při práci s počítačem! 


  Aktuality