Brýlové čočky MiYOSMART

Brýlové čočky Miyosmart představují bezpečný, neinvazivní, jednoduchý a efektivní způsob péče o dětskou krátkozrakost.
Jak funguje technologie D.I.M.S. v MiYOSMARTu:
Brýlové čočky MiYOSMART s revoluční technologií D.I.M.S., vyvinutou ve spolupráci s Hongkongskou polytechnickou univerzitou, korigují zrakovou vadu na celém svém povrchu pomocí segmentů D.I.M.S. ve tvaru včelí plástve, které zpomalují progresi krátkozrakosti.
Využití zaostřovací a rozostřovací oblasti zajišťuje jasné vidění a současně zvládá krátkozrakost.
Výsledky dvouleté klinické studie ukázaly, že každodenní používání brýlových čoček MiYOSMART zpomalilo progresi krátkozrakosti v průměru o 60 % ve srovnání s nošením standardních jednoohniskových brýlových čoček.3
Proč MiYOSMART?
●Jedinečné, inovativní řešení pro kontrolu krátkozrakosti.
●Klinicky prokázaná účinnost při zpomalování progrese krátkozrakosti.
●Vhodné pro děti, rychlý návyk a neinvazivní řešení.
Chcete se dozvědět víc o MiYOSMARTu?
Zdravotnický prostředek Miyosmart; Základní informace obsažená v návodu k použití: Indikace k použití: Brýlové čočky Miyosmart jsou v souladu se zjištěnou refrakcí pacienta určeny ke korekci myopické refrakce a poskytují kladnou periferní relativní optickou mohutnost pro použití při zvládání krátkozrakosti. Dvouletá randomizovaná kontrolovaná dvojitě zaslepená studie prokázala u dětí ve věku 8-13 let účinnost brýlových čoček Miyosmart při zpomalení progrese krátkozrakosti v průměru o 60 %. Věnujte pozornost pokynům od očního specialisty, informaci o návyku na nové brýle a preventivním opatřením. Doporučení: K výrobku je přiložen návod k použití, pečlivě si jej pročtěte a uchovejte tyto informace pro budoucí použití.